HLAVNÍ PARTNER
POŘADATEL
COPR Přeštice - Pořadatel Talent CUPu
Mediální partner
plzen.cz - náš mediální partner
Nejlepší kalendář MTB závodů
BIKE3000 JHunior Team
Partneři
ČUS - Česká unie sportu ... Sportuj s námi
KOOPERATIVA - Pro život jaký je
Ludwig Schwerdtel, výroba strojů, spol. s r.o. Přeštice
PAVEL KŘIKAVA - FOTOGRAFIE - ON-LINE galerie
SEZÓNA 2019
Přeštice<br>Časovka PŘEŠTICE - D.LUKAVICEPřeštice
Časovka PŘEŠTICE - D.LUKAVICE
20. dubna 2019
Švihov<br>XCO OKOLO HRADU ŠVIHOVŠvihov
XCO OKOLO HRADU ŠVIHOV
5. května 2019
Přeštice<br>XCO PRIOR #1Přeštice
XCO PRIOR #1
6. června 2019
Přeštice<br>XCO PRIOR #2Přeštice
XCO PRIOR #2
13. června 2019
Přeštice<br>XCO PRIOR #3Přeštice
XCO PRIOR #3
20. června 2019
Blovice<br>DÚŠA KAP BLOVICEBlovice
DÚŠA KAP BLOVICE
10. srpna 2019
Hradčany u Chlumčan<br>XCO HRADČANYHradčany u Chlumčan
XCO HRADČANY
7. září 2019
Snopoušovy<br>XCO DOLNÍ LUKAVICE<br>SNOPOUŠOVYSnopoušovy
XCO DOLNÍ LUKAVICE
SNOPOUŠOVY
28. září 2019
XCE IDEAX SKOČICE<br>Skočický ELIMINÁTORXCE IDEAX SKOČICE
Skočický ELIMINÁTOR
4.-5. října 2019
XCO IDEAX SKOČICE<br>GRANDE FINALEXCO IDEAX SKOČICE
GRANDE FINALE
5. října 2019
ODJETO
TALENT CUP

D O M Ů
PROPOZICE
VÝSLEDKY
PRAVIDLA
ON-LINE PŘIHLÁŠENÍ
HDRegistry
SOUTĚŽ
DRUŽSTEV

STARTOVNÍ ČÍSLA 2019
ŠAMPIONI TC
FOTOGALERIE
VIDEOGALERIE
VÝSLEDKY let minulých
Nevím CO vařit ... nejlepší web s receptama .... TOPlist
Stránky založeny:
25. května 2014
Copyright (C)
2014 - 2019
HYNC DESIGN - Ing, Hynek MUSIL, Vaše časomíra ...
Ing. Hynek MUSIL
webové aplikace
zpracování dat
časomíra
sportovní akce
Tylova 1091
334 01 PŘEŠTICE
IČO: 048 17 672
hynekmusil
talentcup.cz
info@talentcup.cz

VÍTĚZOVÉ seriálu TALENT CUP 2018
U5k - minikola 2014 a ml (4 roky a ml)ANDRLÍK
Filip
Plzeň
U5o - odrážedla 2014 a ml (4 roky a ml)TOBRMAN
Tadeáš
SweepSport Plzeň
U7m - kluci 2012-2013 (5-6 let)HEJZEK
Ondřej
MS BIKE ACADEMY racing
U7ž - holky 2012-2013 (5-6 let)HORNOVÁ
Františka
AC SPARTA PRAHA-CYCLING
U9m - žáci 2010-2011 (7-8 let)RADA
Vojtěch
Bikeclinic junior team
U9ž - žákyně 2010-2011 (7-8 let)VÍTKOVÁ
Nela
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
U11m - žáci 2008-2009 (9-10 let)NOVÝ
Tomáš
AC SPARTA PRAHA-CYCLING
U11ž - žákyně 2008-2009 (9-10 let)VÍTKOVÁ
Sára
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
U13m - žáci 2006-2007 (11-12 let)ZEMAN
Petr
Bike club Město Touškov
U13ž - žákyně 2006-2007 (11-12 let)BOŘÁNKOVÁ
Lucie
AC SPARTA PRAHA CYCLING
U15m - žáci 2004-2005 (13-14 let)GROSS
Jan
CK Sport Beran Chrást
U15ž - žákyně 2004-2005 (13-14 let)NOVÁ
Nikola
AC SPARTA PRAHA-CYCLING
VÍTĚZOVÉ seriálu TALENT CUP 2017
U5k - minikola 2013 a mladší (4 roky a mladší)PITEL
Štěpán
Cyklosport Pitstop.cz
U5o - odrážedla 2013 a mladší (4 roky a mladší)TOBRMAN
Tadeáš
SweepSport Plzeň
U7m - kluci 2011-2012 (5-6 let)ŠKOPEK
Patrik
AUTHOR TEAM STUPNO
U7ž - holky 2011-2012 (5-6 let)VÍTKOVÁ
Nela
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
U9m - žáci nábor 2009-2010 (7-8 let)KUČVA
Tomáš
AC SPARTA PRAHA-CYCLING
U9ž - žákyně nábor 2009-2010 (7-8 let)KROUPOVÁ
Jolana
AC SPARTA PRAHA-CYCLING
U11m - žáci nejmladší 2007-2008 (9-10 let)BRABEC
Šimon
Bike Club Město Touškov
U11ž - žákyně nejmladší 2007-2008 (9-10 let)GROHOVÁ
Lucie
AUTHOR TEAM STUPNO
U13m - žáci mladší 2005-2006 (11-12 let)DRAGOUN
Václav
COPR TJ Přeštice
U13ž - žákyně mladší 2005-2006 (11-12 let)NOVÁ
Nikola
COPR TJ Přeštice
U15m - žáci starší 2003-2004 (13-14 let)TOMÁŠEK
Matěj
Plzeň
U15ž - žákyně starší 2003-2004 (13-14 let)MITRYCHOVÁ
Michaela
kola-bbm.cz
U18m - junioři 2000-2002 (15-17 let)VRBA
Aleš
COPR TJ Přeštice
U18ž - juniorky 2000-2002 (15-17 let)VAVERKOVÁ
Kateřina
COPR TJ PŘEŠTICE
VÍTĚZOVÉ seriálu TALENT CUP 2016
U5k - minikola 2012 a mladší (4 roky a mladší)JANDOVÁ
Tereza
Janovice nad Úhlavou
U5o - odrážedla 2012 a mladší (4 roky a mladší)ČERMÁKOVÁ
Eliška
COPR Přeštice
U7m - kluci 2010-2011 (5-6 let)JANDA
Tomáš
Janovice nad Úhlavou
U7ž - holky 2010-2011 (5-6 let)ZEMANOVÁ
Linda
Bike club Město Touškov
U9m - žáci nábor 2008-2009 (7-8 let)KUBĚNA
Daniel
COPR Přeštice
U9ž - žákyně nábor 2008-2009 (7-8 let)GROHOVÁ
Lucie
Author Team Stupno
U11m - žáci nejmladší 2006-2007 (9-10 let)SOUSTRUŽNÍK
Jan
MS BIKE ACADEMY RACING
U11ž - žákyně nejmladší 2006-2007 (9-10 let)KROUPOVÁ
Zuzana
COPR Přeštice
U13m - žáci mladší 2004-2005 (11-12 let)KUBA
Jakub
Dukla Praha
U13ž - žákyně mladší 2004-2005 (11-12 let)FOLTÝNOVÁ
Adéla
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
U15m - žáci starší 2002-2003 (13-14 let)ČÁSLAVSKÝ
Matěj
MS bike academy racing
U15ž - žákyně starší 2002-2003 (13-14 let)SOUSTRUŽNÍKOVÁ
Nikol
MS BIKE ACADEMY RACING
U17 - kadeti/ky 2000-2001 (15-16 let)VOLF
Michal
Plzeň
VÍTĚZOVÉ seriálu TALENT CUP 2015
odrážedla 2011 a mladší (4 roky a mladší)DVOŘÁKOVÁ
Nikol
HEŘMANOVA HUŤ
minikola 2011 a mladší (4 roky a mladší)ŠVAMBERK
Erik
COPR PŘEŠTICE
kluci 2009-2010 (5-6 let)OPÁLKO
Matyáš
COPR PŘEŠTICE
holky 2009-2010 (5-6 let)KNOPFOVÁ
Aneta
COPR PŘEŠTICE
žáci nábor 2007-2008 (7-8 let)SRP
Daniel
CYKLOSPORT - PITSTOP.CZ
žákyně nábor 2007-2008 (7-8 let)GROHOVÁ
Lucie
AUTHOR TEAM STUPNO
žáci nejmladší 2005-2006 (9-10 let)GROH
Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně nejmladší 2005-2006 (9-10 let)KROUPOVÁ
Zuzana
COPR PŘEŠTICE
žáci mladší 2003-2004 (11-12 let)FRÜHAUF
Jan
CYKLOSPORT - PITSTOP.CZ
žákyně mladší 2003-2004 (11-12 let)FOLTÝNOVÁ
Adéla
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
žáci starší 2001-2002 (13-14 let)ŠUBRT
Jan
COPR PŘEŠTICE
žákyně starší 2001-2002 (13-14 let)RICHTEROVÁ
Jana
COPR PŘEŠTICE
kadeti 1999-2000 (15-16 let)PŘEROST
Vít
COPR PŘEŠTICE
VÍTĚZOVÉ seriálu TALENT CUP 2014
kluci 2008 a později narození (6 let a mladší)KUBĚNA
Daniel
COPR PŘEŠTICE
holky 2008 a později narozené (6 let a mladší)CHYTILOVÁ
Kateřina
CK SPORT BERAN CHRÁST
žáci nábor 2006-2007 (7-8 let)SRP
Daniel
CYKLOSPORT PIT-STOP
žákyně nábor 2006-2007 (7-8 let)KROUPOVÁ
Zuzana
COPR PŘEŠTICE
žáci nejmladší 2004-2005 (9-10 let)WALZER
Dominik
BIKE KLUB MĚSTO TOUŠKOV
žákyně nejmladší 2004-2005 (9-10 let)HODLOVÁ
Nikola
Cyklosport -Pitstop.cz
žáci mladší 2002-2003 (11-12 let)POSPÍŠIL
Jakub
REDPOINT TEAM
žákyně mladší 2002-2003 (11-12 let)PÁNKOVÁ
Viktorie
CK Sport Beran Chrást
žáci starší 2000-2001 (13-14 let)VOLF
Michal
HC TŘEMOŠNÁ
žákyně starší 2000-2001 (13-14 let)RICHTEROVÁ
Jana
COPR PŘEŠTICE