SPONZOŘI
Motokáry Plzeň
SPOKE.cz - Specializovaný obchod se sportovními potřebami - běh, cyklistika, motokros a volný čas
Canard® s.r.o. je dynamická firma zabývající se výrobou a prodejem sportovního funkčního oblečení
Přes 20 let jsou uzeniny náplní našich životů. V Třemošné, malém městěčku u Plzně, ručně vyrábíme vyhlášené ...
GETUP GYM je jedinečné tréninkové centrum s dlouholetou tradicí v arrálu bývalé Papírny v Plzni na Slovanech
PRODEJ A SERVIS VÝPOČETNÍ TECHNIKY
Plzeňský kraj – nejlepší místo pro život
PARTNEŘI SERIÁLU
Čištění interiérů vozidel, koberců a sedacích souprav.
HYNEK MUSIL VÝSLEDKOVÝ SERVIS WEBY STARTOVNÍ ČÍSLA
POŘADATELÉ
COPR Přeštice - Pořadatel Talent CUPu
VELOVIS Švihov
2V BIKERS BLOVICE
Zažij Plzeňský kraj - Zažij SPORT KEMP EJPOVICE

SEZÓNA 2022
Švihov<br>XCO POD TUHOŠTĚMŠvihov
XCO POD TUHOŠTĚM
7. srpna 2022
INFORMACEON-LINE REGISTRACE NENÍ SPUŠTĚNAPROPOZICE NEJSOULETÁK NENÍTRASY NEJSOUVÝSLEDKY JEŠTĚ NEJSOU
Blovice<br>DÚŠA KAP BLOVICEBlovice
DÚŠA KAP BLOVICE
13. srpna 2022
INFORMACEON-LINE REGISTRACE NENÍ SPUŠTĚNAPROPOZICE NEJSOULETÁK NENÍTRASY NEJSOUVÝSLEDKY JEŠTĚ NEJSOU
Dobřany<br>XCO BIKEPARK DOBŘANYDobřany
XCO BIKEPARK DOBŘANY
3. září 2022
INFORMACEON-LINE REGISTRACE NENÍ SPUŠTĚNAPROPOZICE NEJSOULETÁK NENÍTRASY NEJSOUVÝSLEDKY JEŠTĚ NEJSOU
Skočický IDEAX ELIMINÁTOR<br>Patrika GemerskéhoSkočický IDEAX ELIMINÁTOR
Patrika Gemerského
30.9.-1.10. 2022
INFORMACEON-LINE REGISTRACE NENÍ SPUŠTĚNAPROPOZICE NEJSOULETÁK NENÍTRASY NEJSOUVÝSLEDKY JEŠTĚ NEJSOU
XCO IDEAX SKOČICE<br>MEMORIÁL PATRIKA GEMERSKÉHO<br>GRANDE FINALEXCO IDEAX SKOČICE
MEMORIÁL PATRIKA GEMERSKÉHO
GRANDE FINALE
1. října 2022
INFORMACEON-LINE REGISTRACE NENÍ SPUŠTĚNAPROPOZICE NEJSOULETÁK NENÍTRASY NEJSOUVÝSLEDKY JEŠTĚ NEJSOU
Švihov<br>XCO+cycloŠvihov
XCO+cyclo'X OKOLO VODNÍHO HRADU ŠVIHOV
15. října 2022
INFORMACEON-LINE REGISTRACE NENÍ SPUŠTĚNAPROPOZICE NEJSOULETÁK NENÍTRASY NEJSOUVÝSLEDKY JEŠTĚ NEJSOU
ODJETÉ ZÁVODY
Kemp Ejpovice<br>GOLF OPEN BIKE RACE - ČasovkaKemp Ejpovice
GOLF OPEN BIKE RACE - Časovka
3. dubna 2022
INFORMACEON-LINE REGISTRACE NENÍ SPUŠTĚNAPROPOZICELETÁKTRASYVÝSLEDKY
Švihov<br>VELKÁ CENA GIRAFFE FACILITYŠvihov
VELKÁ CENA GIRAFFE FACILITY
29. dubna 2022
INFORMACEON-LINE REGISTRACE NENÍ SPUŠTĚNAPROPOZICELETÁKTRASYVÝSLEDKY
Přeštice<br>XCO PRIORPřeštice
XCO PRIOR
26. června 2022
INFORMACEON-LINE REGISTRACE NENÍ SPUŠTĚNAPROPOZICELETÁKTRASYVÝSLEDKY
TALENT CUP

D O M Ů
ŠAMPIONI
TALENT CUP

VÝSLEDKY
TALENT CUP

PRAVIDLA
TALENT CUP

ON-LINE
PŘIHLÁŠENÍ

STARTOVNÍ ČÍSLA 2022
FOTOGALERIE
TALENT CUP

VIDEOGALERIE
TALENT CUP

L I V E
VÝSLEDKY

NÁVODKY
TALENT CUP

Nevím CO vařit ... nejlepší web s receptama .... TOPlist
Stránky založeny:
25. května 2014
Copyright (C)
2014 - 2022
HYNC DESIGN - Ing, Hynek MUSIL, Vaše časomíra ...
Ing. Hynek MUSIL
webové aplikace
zpracování dat
časomíra
sportovní akce
Tylova 1091
334 01 PŘEŠTICE
IČO: 048 17 672
hynekmusil
talentcup.cz
ON-LINE PŘIHLAŠENÍ BIKEŘI
Přeštice XCO PRIOR
26. června 2022

ON-LINE PŘIHLAŠOVÁNÍ UKONČENO

Seřadit dle:


Startovní čísloJménoKategorieObec/KlubPLATBA

51ANDRLOVÁ Kristýnaholky 9-10kola-bbm.czZaplaceno

BAUER Jankluci 9-10COPR TJ PŘEŠTICENeplaceno

BAUEROVÁ Kláraholky 7-8COPR TJ PŘEŠTICENeplaceno

BLANKOVÁ Tillyholky 9-102V BIKERS BloviceNeplaceno

43BRUNA Danielžáci ICOPR PřešticeZaplaceno

69CVIKLOVÁ PavlaženyLíněZaplaceno

33CVIKLOVÁ Terezaholky 7-8BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

26ČERNÁ LauraodrážedlaCYKLOTEAM OSTROVZaplaceno

23ČERNÝ Eliáškluci 5-6CYKLOTEAM OSTROVZaplaceno

64DOLEŽEL Vojtěchžáci IMS BIKE ACADEMY RACINGZaplaceno

68DVOŘÁKOVÁ DenisaženyCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

FORMAN Dominikkluci 5-6Táta, máma a dvojčataNeplaceno

44GOTTFRIED Jakubžáci IMS BIKE ACADEMY RACINGZaplaceno

6GRUBER Tobiáškluci 7-8In-line PlzeňZaplaceno

5GRUBEROVÁ Natálieholky 9-10In-line PlzeňZaplaceno

55HAUER MartinminikolaBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

42HAUEROVÁ Adélaholky 7-8BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVZaplaceno

1HEJZEK Martinžáci IMS BIKE ACADEMY RACINGZaplaceno

999HEJZEK Ondřejkluci 9-10MS BIKE ACADEMY RACINGZaplaceno

7HEJZEK PetrmužiMS BIKE ACADEMY RACINGZaplaceno

850HERBOLT Matyáškluci 9-102V BIKERS Blovice Neplaceno

36HLAVÁČ Jakubkluci 9-10kola-bbm.czZaplaceno

35HLAVÁČ Jankluci 7-8kola-bbm.czZaplaceno

37HLAVÁČ Josefžáci Ikola-bbm.czZaplaceno

HODLOVÁ NikolajuniorkyČEZ Cyklo Team TáborNeplaceno

20HOLAR Adamkluci 7-8Plzeň Zaplaceno

30HOLAROVÁ Terezaholky 5-6Plzeň Zaplaceno

16HUSNÍK Lukáškluci 5-6Plzeň Zaplaceno

3HUSNÍK TobiášminikolaPlzeň Zaplaceno

41CHOD Adélaholky 7-8MTB JežíkovZaplaceno

40CHOD Samuelžáci IROUVY SpecializedZaplaceno

JANŮ Tomášžáci IIBIKE puzzle teamNeplaceno

61JEDLÍK Tomáškluci 7-8MS BIKE ACADEMY RACINGZaplaceno

60JEDLÍKOVÁ Terezaholky 9-10MS BIKE ACADEMY RACINGZaplaceno

48KLEISNER Ondřejkluci 7-8MS BIKE ACADEMY RACINGZaplaceno

47KLEISNER Václavkluci 9-10MS BIKE ACADEMY RACINGZaplaceno

46KOVÁČOVÁ Ninaholky 5-6PřešticeZaplaceno

777MAČEJOVSKÝ Alexžáci ICOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

333MAČEJOVSKÝ Pavelžáci IICOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

2MAKOVEC Dominikžáci IJaroslav Kulhavy Cycling TeamZaplaceno

27MALÝ JiříodrážedlaPřešticeZaplaceno

34MALÝ Ottokluci 5-6PřešticeZaplaceno

207METLIČKA Fabiánkluci 7-8AUTHOR TEAM STUPNOZaplaceno

65METLIČKA Tobiáškluci 9-10AUTHOR TEAM STUPNOZaplaceno

54METLIČKOVÁ BarborajuniorkyAUTHOR TEAM STUPNOZaplaceno

MÍŠKOVÁ Terezaholky 9-10COPR TJ PŘEŠTICENeplaceno

21NEVOSAD Adamkluci 7-8Bike Club Město Touškov Zaplaceno

374NOSEK Ondřejkluci 7-8kola-bbm.czZaplaceno

45PÍCLOVÁ Viktorieholky 9-10MS BIKE ACADEMY RACINGZaplaceno

19RABOCHOVÁ Lindažákyně II2V Bikers BloviceZaplaceno

12REJCHOVÁ Barboražákyně IIkola-bbm.czZaplaceno

RUTAROVÁ KarolínajuniorkyTriatlon PlzeňNeplaceno

50RUTAROVÁ Kateřinažákyně ITriatlon PlzeňNeplaceno

14RUTAROVÁ Magdalenažákyně ITriatlon PlzeňNeplaceno

8RŮŽIČKA Marekkluci 5-6COPR TJ PřešticeZaplaceno

10RŮŽIČKOVÁ Vandaholky 7-8COPR TJ PřešticeZaplaceno

SINGER Danielžáci IIkola-bbm.czNeplaceno

SINGER Tomáškluci 9-10kola-bbm.czNeplaceno

31SPĚVÁČKOVÁ Emilieholky 7-8AUTHOR TEAM STUPNO Zaplaceno

15SRP DanieljuniořiJaroslav Kulhavy Cycling TeamZaplaceno

63SVOBODOVÁ MartinaženyRoupovZaplaceno

53SVOBODOVÁ Terezažákyně Ikola-bbm.czZaplaceno

59ŠEJDOVÁ Liliholky 5-6Chotěšov Zaplaceno

555ŠKOPEK Martinkluci 7-8AUTHOR TEAM STUPNOZaplaceno

666ŠKOPEK Patrikžáci IAUTHOR TEAM STUPNOZaplaceno

ŠVARC Ondřejkluci 9-10kola-bbm.czNeplaceno

4ŠVIHLA Šimonžáci Ikola-bbm.czZaplaceno

95TANCL Ondřejkluci 5-6COPR TJ PřešticeZaplaceno

29TANCL TomášodrážedlaCOPR TJ PřešticeZaplaceno

22TOBRMAN MartinmužiCOPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

888TOBRMAN Robinžáci IMS BIKE ACADEMY RACINGZaplaceno

0TOBRMAN Tadeáškluci 7-8COPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

11VALENTA Antonínžáci IMS Bike Academy RacingZaplaceno

24VAVŘÍK Tomáškluci 7-8COPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno

56VAVŘÍKOVÁ GabrielaodrážedlaRoupovZaplaceno

VÍTKOVÁ Jůlieholky 7-8BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVNeplaceno

VÍTKOVÁ Nelažákyně IBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVNeplaceno

VÍTKOVÁ Sáražákyně IIBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOVNeplaceno

201VOJÁK Matějžáci IIAUTHOR TEAM STUPNOZaplaceno

38VRÁTNÍK Petrmuži2V BIKERS BloviceZaplaceno

ZAVŘEL Jakubkluci 9-10kola-bbm.czNeplaceno

67ZOUBEK VítminikolaPřešticeZaplaceno

66ZOUBKOVÁ Nelaholky 5-6COPR TJ PŘEŠTICEZaplaceno